LC133LF5L01

| Panel Model | LC133LF5L01 |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| Cena LC133LF5L01 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| Veľkosť obrysu | 301.96(W)×187.8(H) ×1.05(D) mm |
| povrch | Antiglare (Haze 24%) |
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Režim zobrazenia | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | Symmetry |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Hĺbka skla | 0.40+0.40 mm |
| priepustnosť | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Farby zobrazenia | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Typ svietidla | No B/L |
| kmitočet | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Tvar tvaru | - |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PANDA LC133LF5L01.
PANDA LC133LF5L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF5L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF5L01 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF5L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF5L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF5L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF5L01 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF5L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC133LF5L01"
- PANDA LC133LF5L01
- Datasheet LC133LF5L01
- Obrázok LC133LF5L01
- Cena LC133LF5L01
- Distribútor LC133LF5L01

