LC133LF2L01

| Panel Model | LC133LF2L01 |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| Cena LC133LF2L01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 293.76×165.24 mm |
| obrys | 301.96×175.8×1.02 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PANDA LC133LF2L01.
PANDA LC133LF2L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF2L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF2L01 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF2L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF2L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF2L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF2L01 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF2L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC133LF2L01"
- PANDA LC133LF2L01
- Datasheet LC133LF2L01
- Obrázok LC133LF2L01
- Cena LC133LF2L01
- Distribútor LC133LF2L01

