LC150X02-A4

| Panel Model | LC150X02-A4 |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC150X02-A4 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.128×228.096 mm |
| obrys | 332.8×262.8×18.7 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Doba odozvy | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LC150X02-A4.
LG.Philips LCD LC150X02-A4 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LC150X02-A4 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LC150X02-A4 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LC150X02-A4 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC150X02-A4 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LC150X02-A4 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LC150X02-A4 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LC150X02-A4 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC150X02-A4"
- LG.Philips LCD LC150X02-A4
- Datasheet LC150X02-A4
- Obrázok LC150X02-A4
- Cena LC150X02-A4
- Distribútor LC150X02-A4

