LC133LF2L03

| Panel Model | LC133LF2L03 |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| Cena LC133LF2L03 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Oblasť zobrazenia | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Veľkosť obrysu | 301.96(W)×175.8(H) ×1.02(D) mm |
| jas | 0 cd/m² |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepšie zobrazenie na | Symmetry |
| Hĺbka skla | 0.40+0.40 mm |
| Farby zobrazenia | 16.7M 72% (CIE1931) |
| kmitočet | - |
| Tvar tvaru | - |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Otvorenie obruby | - |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Režim zobrazenia | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| priepustnosť | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Typ svietidla | No B/L , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PANDA LC133LF2L03.
PANDA LC133LF2L03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF2L03 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF2L03 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF2L03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF2L03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF2L03 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF2L03 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF2L03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC133LF2L03"
- PANDA LC133LF2L03
- Datasheet LC133LF2L03
- Obrázok LC133LF2L03
- Cena LC133LF2L03
- Distribútor LC133LF2L03

