LC133LF4L02

| Panel Model | LC133LF4L02 |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| Cena LC133LF4L02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktívna oblasť | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Oblasť rámu | - |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Hrúbka dosky | 0.40+0.40 mm |
| Podpora farieb | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Štýl formulára | - |
| Snímok za sekundu | - |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 301.96(H)×198.4(V) ×0.924(D) mm |
| liečba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Prevádzkový režim | FFS, Normally Black, Transmissive |
| priepustnosť | 4.36% (Typ.)(with Polarizer) |
| Zdroj svetla | No B/L |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Zdroj | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PANDA LC133LF4L02.
PANDA LC133LF4L02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF4L02 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF4L02 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF4L02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF4L02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PANDA LC133LF4L02 pdf list alebo podrobné špecifikácie PANDA LC133LF4L02 alebo iných PANDA LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PANDA LC133LF4L02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC133LF4L02"
- PANDA LC133LF4L02
- Datasheet LC133LF4L02
- Obrázok LC133LF4L02
- Cena LC133LF4L02
- Distribútor LC133LF4L02

