Vitajte na stránkach LCD-Display.com |
Slovenská

Select Language

EnglishFrançaisGaeilgepolskiMagyarországБългарски езикItaliaKongeriketSuomilietuviųEesti Vabariiktiếng ViệtDanskčeštinaTürk diliíslenskaעִבְרִיתSvenskaภาษาไทยNederlandSlovenijaSlovenskáPortuguêsespañolMelayuHrvatskaDeutschromânescΕλλάδαසිංහල한국의MaoriPilipinoالعربيةAfrikaans
Cancel
Hot značkyviac
KyoceraTIANMABOESAMSUNGCHIMEI INNOLUXCMOINNOLUXLG DisplaySHARPAUO

Zásady ochrany osobných údajov

1. Obsah stránky Použite LCD-Display.com

Webová stránka si vyhradzuje právo interpretovať obsah tejto stránky a obsah tejto stránky len pre vaše osobné použitie. Obsah obsiahnutý v autorských právach a iných oznámeniach o vlastníctve, mali by ste byť rešpektovaní a kópia musí byť zachovaná. Ak obsah stránky bez správneho vyhlásenia neznamená, že stránka nemá práva, neznamená to, že táto stránka netvrdí práva a mali by ste rešpektovať zásadu dobrej viery a legitímne záujmy obsahu na legitímne použitie. Nesmiete žiadnym spôsobom upravovať, kopírovať, verejne zobrazovať, publikovať ani distribuovať takéto materiály alebo ich inak používať na akékoľvek verejné alebo komerčné účely. Zakázať akýkoľvek z týchto materiálov pre akékoľvek iné webové stránky alebo iné tlačové médiá alebo sieťové počítačové prostredie. Obsah na stránkach a úprava formy právnej ochrany autorským zákonom, akékoľvek neoprávnené použitie môže predstavovať autorské práva, ochranné známky a iné zákonné práva. Ak neakceptujete alebo nedodržíte tieto Podmienky, vaše oprávnenie používať stránky bude automaticky ukončené a musíte okamžite zničiť akékoľvek stiahnuté alebo vytlačené materiály.

2. internetová stránka o šírení informácií

LCDs-Display.com's Dostupnosť obsahu na tejto stránke bez akejkoľvek formy záruky. Nezaručuje absolútnu presnosť a úplnosť. Stránky v produktoch, technológiách, programoch, cenách a alokáciách sa môžu zmeniť bez upozornenia. Obsah stránok môže mať platnosť, LCD-Display.com Limited. Žiadny záväzok ich aktualizovať. Zverejnené informácie môžu byť vo vašej miestnej lokalite stále nemôžu získať výrobok, proces alebo službu, môžete sa obrátiť na obchodné kontakty a distribútora LCD-Display.com.

3. Používateľské príspevky

Okrem ustanovení o ochrane osobných údajov, iných ako sú tie, ktoré pošlete alebo odosielate akýkoľvek materiál na lokalitu, alebo kontaktné informácie (ďalej spoločne označované ako informácie) sa budú považovať za nedôverné a nepatentované. Vaše používanie tejto stránky nesmie porušovať zákony, predpisy a verejnú morálku, nesmiete odosielať ani odosielať žiadne nezákonné, ohrozujúce, urážlivé, hanlivé, obscénne, pornografické alebo iné nelegálne materiály. Ak majú ľudia informačný obsah a vplyv, existujú dôkazy o upozornení alebo námietkach voči tejto stránke, či môžete vymazať správu alebo neobmedzené pozastavenie informácií webového prehliadača bez toho, aby ste museli získať predchádzajúci súhlas, bez povinnosti odosielať oznámenie, situáciu je vážne, môže byť táto stránka odobratá od užívateľa.

4. Používatelia si vymieňajú obsah

LCDs-Display.com Vyskúšajte, či chcete používateľov sledovať alebo skontrolovať, či chcete posielať alebo odosielať správy, alebo komunikovať výlučne navzájom s informáciami v akejkoľvek oblasti zodpovednosti vrátane, ale nie výhradne, chatovacích miest, fór LCD-Displej.com alebo iných užívateľských fór a akejkoľvek výmeny obsahu. LCDs-Display.com Pre obsah takejto výmeny nenesie žiadnu zodpovednosť, bez ohľadu na to, či spôsobuje ohováranie, súkromie, obscénnosť alebo iné problémy. Disky LCD-Display.com Uchovávané, keď sa nájdené odstrániť, považujú za zneužívajúce, hanlivé, obscénne alebo inak nežiaduce obsah právo na informácie.

5. Stránky na stiahnutie softvéru na použitie

Ak stiahnete softvér z používania softvéru, aby ste dodržali licenčnú zmluvu na softvér, aby ste získali všetky licenčné podmienky softvéru. Ak čítate a akceptujete softvérovú licenčnú zmluvu skôr, ako ustanovenia nemusia sťahovať alebo inštalovať softvér.

6. Odkazy na webové stránky tretích strán

Stránky odkazujú na webové stránky tretích strán iba ako pohodlie pre vás. Ak použijete tieto odkazy, opustíte web. Disky LCD-Display.com Nekontrolovali žiadne stránky tretích strán, tieto stránky a ich obsah nekontroluje bez zodpovednosti. Ak sa rozhodnete pristupovať k akýmkoľvek odkazom na stránky tretích strán, ich možné dôsledky a riziká znášajú vaše vlastné.

7. Obmedzenie zodpovednosti

LCDs-Display.com A jej dodávatelia alebo tretie strany uvedené nie sú zodpovedné za akékoľvek škody (vrátane, ale nie výlučne, ušlý zisk, stratené údaje alebo prerušenie obchodných činností spôsobené škodou), či je takáto škoda riadne využívaná alebo či webová stránka nemôže používať , a stránka odkazuje na akúkoľvek webovú stránku alebo akékoľvek informácie obsiahnuté v týchto stránkach spôsobené, a bez ohľadu na to, či majú túto zmluvu, delikt alebo akýkoľvek iný právny základ vopred a to bolo takéto poškodenie môže dôjsť k radu. Ak používate túto stránku ako výsledok informácií alebo údajov potrebných na údržbu, opravu alebo opravu zariadenia, mali by ste si byť vedomí toho, že vlastné náklady musia z nej vyplývať. LCDs-Display.com V prípade nasledujúcich situácií bez zodpovednosti: prenos informácií poskytovateľom sieťových služieb (LCDs-Display.com Limited a jeho oprávnená osoba) okrem iniciovaných; prenos informácií, smerovanie, pripojenie a ukladanie je zabezpečené potrebným automatickým technickým postupom, výberom poskytovateľa informačnej siete; okrem iných požiadaviek na automatickú odpoveď poskytovateľ sieťových služieb tieto poskytovateľov a príjemcov informácií nevyberie; poskytovateľom sieťových služieb alebo sieťovým sprostredkovateľom alebo dočasným uchovávaním informácií kópiu formulára za normálnych okolností nie iná osoba, než je určený príjemca, dostala rezervovaný čas dlhší než určený príjemca na poskytnutie prístupu k prenosu informácií, smerovaniu alebo pripojením v primeranom čase; prostredníctvom prenosu systému alebo siete informačného obsahu neporušené.

8. Všeobecné zásady

LCDs-Display.com Tieto termíny môžu kedykoľvek zmeniť. Mali by ste navštíviť túto stránku, aby ste pochopili súčasné podmienky, pretože tieto pojmy sú úzko spojené s vami. Niektoré ustanovenia týchto podmienok môžu byť na niektorých stranách nahradené výslovne označenými právnymi oznámeniami alebo podmienkami.