CLAA090JA02CW

| Panel Model | CLAA090JA02CW |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA090JA02CW | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 198×111.735 mm |
| obrys | 210.7×126.4 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | Full color |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 3S8P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Vstupné napätie | 5/5/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA090JA02CW.
CPT CLAA090JA02CW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA090JA02CW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA090JA02CW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA090JA02CW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA090JA02CW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA090JA02CW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA090JA02CW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA090JA02CW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA090JA02CW"
- CPT CLAA090JA02CW
- Datasheet CLAA090JA02CW
- Obrázok CLAA090JA02CW
- Cena CLAA090JA02CW
- Distribútor CLAA090JA02CW

