CLAA090JB01CW

| Panel Model | CLAA090JB01CW |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 640×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA090JB01CW | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 202.56×105.27 mm |
| obrys | 219.4×120.8 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | Full color , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 3S7P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Vstupné napätie | 5/5/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA090JB01CW.
CPT CLAA090JB01CW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA090JB01CW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA090JB01CW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA090JB01CW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA090JB01CW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA090JB01CW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA090JB01CW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA090JB01CW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA090JB01CW"
- CPT CLAA090JB01CW
- Datasheet CLAA090JB01CW
- Obrázok CLAA090JB01CW
- Cena CLAA090JB01CW
- Distribútor CLAA090JB01CW

