CLAA089FP01

| Panel Model | CLAA089FP01 |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1920×1200 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA089FP01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 191.52×119.7 mm |
| obrys | 203.5×135.9×5 mm |
| povrch | Hard coating |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 5 strings WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA089FP01.
CPT CLAA089FP01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA089FP01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA089FP01 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA089FP01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089FP01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA089FP01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA089FP01 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA089FP01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA089FP01"
- CPT CLAA089FP01
- Datasheet CLAA089FP01
- Obrázok CLAA089FP01
- Cena CLAA089FP01
- Distribútor CLAA089FP01

