CLAA089NA0ACW

| Panel Model | CLAA089NA0ACW |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA089NA0ACW | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 195.072×114.3 mm |
| obrys | 210×127.8×5.5 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA089NA0ACW.
CPT CLAA089NA0ACW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA089NA0ACW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA089NA0ACW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA089NA0ACW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089NA0ACW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA089NA0ACW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA089NA0ACW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA089NA0ACW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA089NA0ACW"
- CPT CLAA089NA0ACW
- Datasheet CLAA089NA0ACW
- Obrázok CLAA089NA0ACW
- Cena CLAA089NA0ACW
- Distribútor CLAA089NA0ACW

