CLAA089NA0A

| Panel Model | CLAA089NA0A |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA089NA0A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 195.072×114.3 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA089NA0A.
CPT CLAA089NA0A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA089NA0A pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA089NA0A alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA089NA0A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089NA0A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA089NA0A pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA089NA0A alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA089NA0A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA089NA0A"
- CPT CLAA089NA0A
- Datasheet CLAA089NA0A
- Obrázok CLAA089NA0A
- Cena CLAA089NA0A
- Distribútor CLAA089NA0A

