BT024QVMQ102

| Panel Model | BT024QVMQ102 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BT024QVMQ102 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 36.72×48.96 mm |
| obrys | 40.5×57.26 mm |
| povrch | Without Polarizer |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Driver IC | Suggest R61505W, R61505V, R61520, R61522 LG4533, LG4535, HX8367, ILI9335, ILI9331, ILI9337 |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BT024QVMQ102.
BOE BT024QVMQ102 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT024QVMQ102 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT024QVMQ102 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT024QVMQ102 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BT024QVMQ102 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT024QVMQ102 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT024QVMQ102 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT024QVMQ102 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BT024QVMQ102"
- BOE BT024QVMQ102
- Datasheet BT024QVMQ102
- Obrázok BT024QVMQ102
- Cena BT024QVMQ102
- Distribútor BT024QVMQ102

