BT024QVME105

| Panel Model | BT024QVME105 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BT024QVME105 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 240(RGB)×320 (QVGA) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 36.72 × 48.96 (H×V) |
| Obrys (mm) | 39.72 × 55.76 × 1 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| liečba | Without Polarizer |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 350 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 45/45/55/20 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 30 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Dobrý pohľad na | - |
| Pracovný režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Hrúbka skla | 0.50+0.50 mm |
| priepustnosť | 5.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Hĺbka farieb | 262K 50% (CIE1931) |
| podsvietenie | No B/L |
| hmota | 5.32g (Typ.) |
| Obnovovacia frekvencia | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Zoznam IC ovládača | Suggest S6D04H0 |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BT024QVME105.
BOE BT024QVME105 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT024QVME105 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT024QVME105 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT024QVME105 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BT024QVME105 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT024QVME105 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT024QVME105 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT024QVME105 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BT024QVME105"
- BOE BT024QVME105
- Datasheet BT024QVME105
- Obrázok BT024QVME105
- Cena BT024QVME105
- Distribútor BT024QVME105

