BT030QVMG001

| Panel Model | BT030QVMG001 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BT030QVMG001 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 45.36×60.48 mm |
| obrys | 48.36×66.9 mm |
| povrch | Hard coating |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest ILI9341S |
| Vstupné napätie | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/VDDI) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BT030QVMG001.
BOE BT030QVMG001 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT030QVMG001 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT030QVMG001 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT030QVMG001 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BT030QVMG001 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT030QVMG001 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT030QVMG001 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT030QVMG001 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BT030QVMG001"
- BOE BT030QVMG001
- Datasheet BT030QVMG001
- Obrázok BT030QVMG001
- Cena BT030QVMG001
- Distribútor BT030QVMG001

