BT022QVMG003

| Panel Model | BT022QVMG003 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BT022QVMG003 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 33.84×45.12 mm |
| obrys | 36.84×51.92 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 20/55/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest S6D04H0 |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BT022QVMG003.
BOE BT022QVMG003 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT022QVMG003 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT022QVMG003 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT022QVMG003 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BT022QVMG003 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT022QVMG003 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT022QVMG003 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT022QVMG003 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BT022QVMG003"
- BOE BT022QVMG003
- Datasheet BT022QVMG003
- Obrázok BT022QVMG003
- Cena BT022QVMG003
- Distribútor BT022QVMG003

