BT022QVMQ102

| Panel Model | BT022QVMQ102 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BT022QVMQ102 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 33.84×45.12 mm |
| obrys | 36.84×51.92 mm |
| povrch | Without Polarizer |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest S6D04H0, HX8347G |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BT022QVMQ102.
BOE BT022QVMQ102 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT022QVMQ102 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT022QVMQ102 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT022QVMQ102 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BT022QVMQ102 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT022QVMQ102 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT022QVMQ102 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT022QVMQ102 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BT022QVMQ102"
- BOE BT022QVMQ102
- Datasheet BT022QVMQ102
- Obrázok BT022QVMQ102
- Cena BT022QVMQ102
- Distribútor BT022QVMQ102

