TCG104SVLPEANN-AN30

| Panel Model | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG104SVLPEANN-AN30 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 240.7×180.2×9.5 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odozvy | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30.
Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TCG104SVLPEANN-AN30"
- Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30
- Datasheet TCG104SVLPEANN-AN30
- Obrázok TCG104SVLPEANN-AN30
- Cena TCG104SVLPEANN-AN30
- Distribútor TCG104SVLPEANN-AN30

