TCG101WXLP*ANN-AN*01

| Panel Model | TCG101WXLP*ANN-AN*01 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG101WXLP*ANN-AN*01 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 1280(RGB)×800 , WXGA |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| jas | - |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | - |
| Doba odozvy | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Farby zobrazenia | 16.7M |
| Typ svietidla | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| kmitočet | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnosť panelu | - |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01.
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TCG101WXLP*ANN-AN*01"
- Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Datasheet TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Obrázok TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Cena TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Distribútor TCG101WXLP*ANN-AN*01
