TCG104VG2AA-A00

| Panel Model | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG104VG2AA-A00 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 243×185.1×11 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 750:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Optional |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Kyocera TCG104VG2AA-A00.
Kyocera TCG104VG2AA-A00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG104VG2AA-A00 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG104VG2AA-A00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VG2AA-A00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG104VG2AA-A00 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG104VG2AA-A00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TCG104VG2AA-A00"
- Kyocera TCG104VG2AA-A00
- Datasheet TCG104VG2AA-A00
- Obrázok TCG104VG2AA-A00
- Cena TCG104VG2AA-A00
- Distribútor TCG104VG2AA-A00

