Prehľad
špecifikácia
TCG104SVLPEANN-AN30

TCG104SVLPEANN-AN30 Základné informácie
| Panel Model | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG104SVLPEANN-AN30 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
TCG104SVLPEANN-AN30 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 96 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| závažia | 475g |
| povrch | Antiglare |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 215.4×162.2 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 240.7×180.2 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 9.5 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4 pcs) |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TCG104SVLPEANN-AN30 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 700 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odozvy | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.300; Wy:0.335 |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
TCG104SVLPEANN-AN30 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
TCG104SVLPEANN-AN30 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | 380/580mA (Typ./Max.) |
TCG104SVLPEANN-AN30 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 270/300mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
