TCG085WVLBK-G00

| Panel Model | TCG085WVLBK-G00 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG085WVLBK-G00 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 184.8×110.88 mm |
| obrys | 210.7×131.3×14.8 mm |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Kyocera TCG085WVLBK-G00.
Kyocera TCG085WVLBK-G00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG085WVLBK-G00 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG085WVLBK-G00 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG085WVLBK-G00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG085WVLBK-G00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG085WVLBK-G00 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG085WVLBK-G00 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG085WVLBK-G00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TCG085WVLBK-G00"
- Kyocera TCG085WVLBK-G00
- Datasheet TCG085WVLBK-G00
- Obrázok TCG085WVLBK-G00
- Cena TCG085WVLBK-G00
- Distribútor TCG085WVLBK-G00

