MV215FHB-A10

| Panel Model | MV215FHB-A10 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena MV215FHB-A10 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Dim. | 484.44(H)×279.2(V) ×2.25(D) mm |
| Oblasť rámu | - |
| liečba | Hard coating (7H) |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Doba odozvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Hrúbka dosky | 0.50+0.50 mm |
| priepustnosť | 3.4% (Typ.)(with Polarizer) |
| Podpora farieb | 16.7M 76% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | No B/L |
| závažia | 695g (Typ.) |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| Dotykový panel | PCAP, Tape Bonding |
| D-IC detail | COF Built-in 6 source chips |
| Typ rozhrania | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj | 5.0V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE MV215FHB-A10.
BOE MV215FHB-A10 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV215FHB-A10 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV215FHB-A10 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV215FHB-A10 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-A10 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV215FHB-A10 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV215FHB-A10 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV215FHB-A10 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "MV215FHB-A10"
- BOE MV215FHB-A10
- Datasheet MV215FHB-A10
- Obrázok MV215FHB-A10
- Cena MV215FHB-A10
- Distribútor MV215FHB-A10

