MV215FHM-N60

| Panel Model | MV215FHM-N60 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena MV215FHM-N60 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktívna oblasť | 476.064(H)×267.768(V) mm |
| Oblasť rámu | - |
| svietivosť | 250 cd/m² (Typ.) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Podpora farieb | 16.7M 73% (CIE1931) |
| závažia | 1.97Kgs (Typ.) |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 495.6(H)×292.2(V) ×11.2(D) mm |
| liečba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odozvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Prevádzkový režim | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Zdroj svetla | WLED [16S4P] , 30K hours , W/O Driver |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj | 5.0V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE MV215FHM-N60.
BOE MV215FHM-N60 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV215FHM-N60 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV215FHM-N60 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV215FHM-N60 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHM-N60 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV215FHM-N60 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV215FHM-N60 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV215FHM-N60 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "MV215FHM-N60"
- BOE MV215FHM-N60
- Datasheet MV215FHM-N60
- Obrázok MV215FHM-N60
- Cena MV215FHM-N60
- Distribútor MV215FHM-N60

