MV215FHB-N30

| Panel Model | MV215FHB-N30 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena MV215FHB-N30 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 476.064(W)×267.768(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| Veľkosť obrysu | 483.646(W)×278.676(H) ×1.32(D) mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Režim zobrazenia | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | Symmetry |
| Doba odozvy | 14 (Typ.)(G to G) |
| Hĺbka skla | 0.50+0.50 mm |
| priepustnosť | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Farby zobrazenia | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Typ svietidla | No B/L |
| kmitočet | 75Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Driver IC | COFBuilt-in 6 source chips |
| Hmotnosť panelu | 0.40 Kgs |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE MV215FHB-N30.
BOE MV215FHB-N30 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV215FHB-N30 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV215FHB-N30 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV215FHB-N30 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-N30 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV215FHB-N30 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV215FHB-N30 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV215FHB-N30 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "MV215FHB-N30"
- BOE MV215FHB-N30
- Datasheet MV215FHB-N30
- Obrázok MV215FHB-N30
- Cena MV215FHB-N30
- Distribútor MV215FHB-N30
