MV230FHM-N30

| Panel Model | MV230FHM-N30 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena MV230FHM-N30 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 509.184 × 286.416 (H×V) |
| Obrys (mm) | - |
| Plocha rámu (mm) | - |
| liečba | Glare (Haze 0%) |
| svietivosť | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Min.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 14 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 16.7M 72% (CIE1931) |
| podsvietenie | 18S3P WLED , 30K hours , No Driver |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Napájacie napätie | 5.0V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE MV230FHM-N30.
BOE MV230FHM-N30 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV230FHM-N30 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV230FHM-N30 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV230FHM-N30 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE MV230FHM-N30 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE MV230FHM-N30 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE MV230FHM-N30 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE MV230FHM-N30 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "MV230FHM-N30"
- BOE MV230FHM-N30
- Datasheet MV230FHM-N30
- Obrázok MV230FHM-N30
- Cena MV230FHM-N30
- Distribútor MV230FHM-N30
