LTN154XB-L01

| Panel Model | LTN154XB-L01 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTN154XB-L01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 331.2×207 mm |
| obrys | 344×225×7 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 90% |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTN154XB-L01.
SAMSUNG LTN154XB-L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN154XB-L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN154XB-L01 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN154XB-L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154XB-L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN154XB-L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN154XB-L01 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN154XB-L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTN154XB-L01"
- SAMSUNG LTN154XB-L01
- Datasheet LTN154XB-L01
- Obrázok LTN154XB-L01
- Cena LTN154XB-L01
- Distribútor LTN154XB-L01
