LTN154X5-L03

| Panel Model | LTN154X5-L03 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTN154X5-L03 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 331.2×207 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | CCFL |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTN154X5-L03.
SAMSUNG LTN154X5-L03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN154X5-L03 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN154X5-L03 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN154X5-L03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X5-L03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN154X5-L03 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN154X5-L03 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN154X5-L03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTN154X5-L03"
- SAMSUNG LTN154X5-L03
- Datasheet LTN154X5-L03
- Obrázok LTN154X5-L03
- Cena LTN154X5-L03
- Distribútor LTN154X5-L03

