LTN154X9-L03-P

| Panel Model | LTN154X9-L03-P |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTN154X9-L03-P | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 331.2×207 mm |
| obrys | 344×226×7 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 700:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 65/65/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTN154X9-L03-P.
SAMSUNG LTN154X9-L03-P sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN154X9-L03-P pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN154X9-L03-P alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN154X9-L03-P na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X9-L03-P sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN154X9-L03-P pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN154X9-L03-P alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN154X9-L03-P na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTN154X9-L03-P"
- SAMSUNG LTN154X9-L03-P
- Datasheet LTN154X9-L03-P
- Obrázok LTN154X9-L03-P
- Cena LTN154X9-L03-P
- Distribútor LTN154X9-L03-P

