Prehľad
špecifikácia
LTN154XB-L01

LTN154XB-L01 Základné informácie
| Panel Model | LTN154XB-L01 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTN154XB-L01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LTN154XB-L01 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 98 PPI |
| Pomer strán | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.08625×0.25875 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.25875×0.25875 mm (H×V) |
| závažia | 610/630g (Typ./Max.) |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 331.2×207 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 344×225 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 6.7/7.0 (Typ./Max.) mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LTN154XB-L01 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Farebný gamut | 90% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela variácia | 2.00 (Max.)(13 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LTN154XB-L01 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
LTN154XB-L01 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ svietidla | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar svietidla | Straight |
| Životnosť lampy | 12K(Min.) (Hours) |
| Napätie lampy | 670V (Typ.) |
| Prúd svetelného zdroja | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekvencia prevádzky lampy | 42/60/65KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napätie pri zapnutí lampy | 1150/1380V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotreba energie lampy | 8.04W (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
LTN154XB-L01 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 460mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-XB30SRLZ-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
