LC490DUE-MGA6

| Panel Model | LC490DUE-MGA6 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC490DUE-MGA6 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 1073.78×604 mm |
| obrys | 1097.8×633.5×40.6 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1200:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Doba odozvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC490DUE-MGA6.
LG Display LC490DUE-MGA6 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC490DUE-MGA6 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC490DUE-MGA6 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC490DUE-MGA6 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490DUE-MGA6 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC490DUE-MGA6 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC490DUE-MGA6 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC490DUE-MGA6 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC490DUE-MGA6"
- LG Display LC490DUE-MGA6
- Datasheet LC490DUE-MGA6
- Obrázok LC490DUE-MGA6
- Cena LC490DUE-MGA6
- Distribútor LC490DUE-MGA6

