Prehľad
špecifikácia
LC490DUE-MGA6

LC490DUE-MGA6 Základné informácie
| Panel Model | LC490DUE-MGA6 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC490DUE-MGA6 | Požiadajte o cenu a čas |
| Alias modelu | LC490DUE (MG)(A6) |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LC490DUE-MGA6 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 45 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.18642×0.55926 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.55926×0.55926 mm (H×V) |
| závažia | 9.4/9.9Kgs (Typ./Max.) |
| povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 1073.78×604 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 1078.8×609.0 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 1097.8×633.5 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 26.9/40.6 (Typ./Max.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC490DUE-MGA6 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 6 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.279; Wy:0.285 |
| Biela variácia | 1.43/1.54 (Typ./Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LC490DUE-MGA6 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Celková spotreba energie | 62.7W (Typ.) |
LC490DUE-MGA6 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napätie lampy | 114/170V (Typ.)(VF2/VF1) |
| Prúd svetelného zdroja | 205/205mA (Typ.)(IF2/IF1) |
| Spotreba energie lampy | 58.2/63.1W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
LC490DUE-MGA6 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 370/480mA (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 4.5/5.9W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-RXE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
