LC490DUE-FJM1

| Panel Model | LC490DUE-FJM1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC490DUE-FJM1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktívna oblasť | 1073.8(H)×604(V) mm |
| Oblasť rámu | 1078.3(H)×608.5(V) mm |
| svietivosť | 300 cd/m² (Min.) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Podpora farieb | 16.7M 68% (CIE1931) |
| závažia | - |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 1106.8(H)×640.6(V) mm |
| liečba | - |
| kontrastný pomer | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odozvy | 9 (Typ.)(G to G) |
| Prevádzkový režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Zdroj svetla | WLED , 50K hours , W/O Driver |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 51 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj | 12.7V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC490DUE-FJM1.
LG Display LC490DUE-FJM1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC490DUE-FJM1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC490DUE-FJM1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC490DUE-FJM1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490DUE-FJM1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC490DUE-FJM1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC490DUE-FJM1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC490DUE-FJM1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC490DUE-FJM1"
- LG Display LC490DUE-FJM1
- Datasheet LC490DUE-FJM1
- Obrázok LC490DUE-FJM1
- Cena LC490DUE-FJM1
- Distribútor LC490DUE-FJM1
