LC490DUE-FJM2

| Panel Model | LC490DUE-FJM2 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC490DUE-FJM2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 1073.8 × 604 (H×V) |
| Obrys (mm) | 1106.8 × 640.6 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 1078.3 × 608.5 (H×V) |
| liečba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| svietivosť | 300 cd/m² (Min.) |
| kontrastný pomer | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| odpoveď | 9 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 16.7M 68% (CIE1931) |
| podsvietenie | WLED , 50K hours , No Driver |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector , 51 pins |
| Napájacie napätie | 12.7V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC490DUE-FJM2.
LG Display LC490DUE-FJM2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC490DUE-FJM2 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC490DUE-FJM2 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC490DUE-FJM2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490DUE-FJM2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC490DUE-FJM2 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC490DUE-FJM2 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC490DUE-FJM2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC490DUE-FJM2"
- LG Display LC490DUE-FJM2
- Datasheet LC490DUE-FJM2
- Obrázok LC490DUE-FJM2
- Cena LC490DUE-FJM2
- Distribútor LC490DUE-FJM2

