H497DAX01.1

| Panel Model | H497DAX01.1 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena H497DAX01.1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 61.884×110.016 mm |
| obrys | 63.28×116.29×1.12 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 1500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , sRGB 138% |
| Doba odozvy | 20/20 (Typ.)(Tr/Td); 30 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 3S3P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H497DAX01.1.
AUO H497DAX01.1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H497DAX01.1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H497DAX01.1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H497DAX01.1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H497DAX01.1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H497DAX01.1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H497DAX01.1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H497DAX01.1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H497DAX01.1"
- AUO H497DAX01.1
- Datasheet H497DAX01.1
- Obrázok H497DAX01.1
- Cena H497DAX01.1
- Distribútor H497DAX01.1

