H495TAN01.2

| Panel Model | H495TAN01.2 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena H495TAN01.2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 61.688×109.632 mm |
| obrys | 63.67×115.85 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odozvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest R61318, NT35521, NT35522S, OTM1284A, RM68200, HX8394, OTM1287A |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H495TAN01.2.
AUO H495TAN01.2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H495TAN01.2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H495TAN01.2 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H495TAN01.2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H495TAN01.2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H495TAN01.2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H495TAN01.2 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H495TAN01.2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H495TAN01.2"
- AUO H495TAN01.2
- Datasheet H495TAN01.2
- Obrázok H495TAN01.2
- Cena H495TAN01.2
- Distribútor H495TAN01.2

