H499TAN01.0

| Panel Model | H499TAN01.0 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena H499TAN01.0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 62.1×110.4 mm |
| obrys | 64.5×117.59 mm |
| povrch | Hard coating |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odozvy | 20/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest NT35590BH |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H499TAN01.0.
AUO H499TAN01.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H499TAN01.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H499TAN01.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H499TAN01.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H499TAN01.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H499TAN01.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H499TAN01.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H499TAN01.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H499TAN01.0"
- AUO H499TAN01.0
- Datasheet H499TAN01.0
- Obrázok H499TAN01.0
- Cena H499TAN01.0
- Distribútor H499TAN01.0

