H497EAN01.0

| Panel Model | H497EAN01.0 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 768×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena H497EAN01.0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 64.972×108.288 mm |
| obrys | 67.373×115.588 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| Driver IC | COG Suggest NT35521S, OTM1284A,A HX8394D |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H497EAN01.0.
AUO H497EAN01.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H497EAN01.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H497EAN01.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H497EAN01.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H497EAN01.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H497EAN01.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H497EAN01.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H497EAN01.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H497EAN01.0"
- AUO H497EAN01.0
- Datasheet H497EAN01.0
- Obrázok H497EAN01.0
- Cena H497EAN01.0
- Distribútor H497EAN01.0

