Prehľad
špecifikácia
TCG104VG2AA-A00

TCG104VG2AA-A00 Základné informácie
| Panel Model | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG104VG2AA-A00 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -10 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 80 °C |
TCG104VG2AA-A00 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 76 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| závažia | 520g |
| povrch | Antiglare |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 213.2×160.4 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 243×185.1 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 10.5±0.5 mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) on left, right bezel |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TCG104VG2AA-A00 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | AWV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 750 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Biela variácia | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
TCG104VG2AA-A00 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (180°) |
TCG104VG2AA-A00 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ svietidla | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar svietidla | Straight |
| Životnosť lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napätie lampy | 490V (Typ.) |
| Prúd svetelného zdroja | 2.0/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekvencia prevádzky lampy | 40/100KHz (Min./Max.) |
| Napätie pri zapnutí lampy | 830/1325V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Poloha rozhrania | |
| Doska vodiča svietidla | Optional |
TCG104VG2AA-A00 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | TTL |
|---|---|
| Trieda signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
| Vstupný prúd pre panel | 495mA (Typ.)(3.3V) |
| Napätie pre signály displeja | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | HRS - DF9C-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
