TCG084VGLAAAFA-AA50

| Panel Model | TCG084VGLAAAFA-AA50 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG084VGLAAAFA-AA50 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White |
| Aktívna oblasť | 170.88×128.16 mm |
| obrys | 199.5×147.4×11.55 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 500 : 1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50.
Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 pdf list alebo podrobné špecifikácie Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 alebo iných Kyocera LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TCG084VGLAAAFA-AA50"
- Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50
- Datasheet TCG084VGLAAAFA-AA50
- Obrázok TCG084VGLAAAFA-AA50
- Cena TCG084VGLAAAFA-AA50
- Distribútor TCG084VGLAAAFA-AA50

