NV140FHM-N45

| Panel Model | NV140FHM-N45 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NV140FHM-N45 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 309.31(H)×173.99(V) mm |
| Dim. | 320.4(H)×205.1(V) ×3(D) mm |
| Oblasť rámu | - |
| liečba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| svietivosť | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Podpora farieb | 262K 46% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | WLED [10S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Štýl formulára | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Zdroj | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE NV140FHM-N45.
BOE NV140FHM-N45 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NV140FHM-N45 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NV140FHM-N45 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NV140FHM-N45 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE NV140FHM-N45 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NV140FHM-N45 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NV140FHM-N45 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NV140FHM-N45 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NV140FHM-N45"
- BOE NV140FHM-N45
- Datasheet NV140FHM-N45
- Obrázok NV140FHM-N45
- Cena NV140FHM-N45
- Distribútor NV140FHM-N45
