NV140FHM-N31

| Panel Model | NV140FHM-N31 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NV140FHM-N31 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 309.312×173.988 mm |
| obrys | 320.4×205.1×3 mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE NV140FHM-N31.
BOE NV140FHM-N31 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NV140FHM-N31 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NV140FHM-N31 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NV140FHM-N31 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE NV140FHM-N31 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NV140FHM-N31 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NV140FHM-N31 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NV140FHM-N31 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NV140FHM-N31"
- BOE NV140FHM-N31
- Datasheet NV140FHM-N31
- Obrázok NV140FHM-N31
- Cena NV140FHM-N31
- Distribútor NV140FHM-N31

