NV133FHM-N66

| Panel Model | NV133FHM-N66 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NV133FHM-N66 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Oblasť zobrazenia | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Veľkosť obrysu | 299.96(W)×186.92(H) ×2.1(D) mm |
| jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepšie zobrazenie na | Symmetry |
| Farby zobrazenia | 262K 72% (CIE1931) |
| kmitočet | 60Hz |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Otvorenie obruby | - |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Režim zobrazenia | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Typ svietidla | 10S4P WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE NV133FHM-N66.
BOE NV133FHM-N66 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NV133FHM-N66 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NV133FHM-N66 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NV133FHM-N66 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE NV133FHM-N66 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NV133FHM-N66 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NV133FHM-N66 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NV133FHM-N66 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NV133FHM-N66"
- BOE NV133FHM-N66
- Datasheet NV133FHM-N66
- Obrázok NV133FHM-N66
- Cena NV133FHM-N66
- Distribútor NV133FHM-N66

