LQ12S11

| Panel Model | LQ12S11 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ12S11 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | |
| Aktívna oblasť | 246×184.5 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| Typ svietidla | |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ12S11.
SHARP LQ12S11 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12S11 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12S11 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12S11 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S11 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12S11 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12S11 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12S11 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ12S11"
- SHARP LQ12S11
- Datasheet LQ12S11
- Obrázok LQ12S11
- Cena LQ12S11
- Distribútor LQ12S11

