LQ12S51

| Panel Model | LQ12S51 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ12S51 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 246×184.5 mm |
| obrys | 275×199 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ12S51.
SHARP LQ12S51 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12S51 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12S51 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12S51 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S51 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12S51 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12S51 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12S51 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ12S51"
- SHARP LQ12S51
- Datasheet LQ12S51
- Obrázok LQ12S51
- Cena LQ12S51
- Distribútor LQ12S51

