LQ12DX12

| Panel Model | LQ12DX12 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ12DX12 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 245.76×184.32 mm |
| obrys | 283×215.6×17 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (2H), Antireflection |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 35/35/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (2 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ12DX12.
SHARP LQ12DX12 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12DX12 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12DX12 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12DX12 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12DX12 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ12DX12 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ12DX12 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ12DX12 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ12DX12"
- SHARP LQ12DX12
- Datasheet LQ12DX12
- Obrázok LQ12DX12
- Cena LQ12DX12
- Distribútor LQ12DX12

