LP140WHU-TPBH

| Panel Model | LP140WHU-TPBH |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP140WHU-TPBH | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 309.399×173.952 mm |
| obrys | 320.4×198.6×3 mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LP140WHU-TPBH.
LG Display LP140WHU-TPBH sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP140WHU-TPBH pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP140WHU-TPBH alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP140WHU-TPBH na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WHU-TPBH sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP140WHU-TPBH pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP140WHU-TPBH alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP140WHU-TPBH na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP140WHU-TPBH"
- LG Display LP140WHU-TPBH
- Datasheet LP140WHU-TPBH
- Obrázok LP140WHU-TPBH
- Cena LP140WHU-TPBH
- Distribútor LP140WHU-TPBH

