LP140WX1-TL03

| Panel Model | LP140WX1-TL03 |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP140WX1-TL03 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 305.28×183.168 mm |
| obrys | 320×199×5.5 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 420:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LP140WX1-TL03.
LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LP140WX1-TL03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP140WX1-TL03"
- LG.Philips LCD LP140WX1-TL03
- Datasheet LP140WX1-TL03
- Obrázok LP140WX1-TL03
- Cena LP140WX1-TL03
- Distribútor LP140WX1-TL03

