LP140WH8-TPH2

| Panel Model | LP140WH8-TPH2 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LP140WH8-TPH2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 309.4×173.95 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | eDP (2 Lanes) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LP140WH8-TPH2.
LG Display LP140WH8-TPH2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP140WH8-TPH2 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP140WH8-TPH2 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP140WH8-TPH2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WH8-TPH2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LP140WH8-TPH2 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LP140WH8-TPH2 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LP140WH8-TPH2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LP140WH8-TPH2"
- LG Display LP140WH8-TPH2
- Datasheet LP140WH8-TPH2
- Obrázok LP140WH8-TPH2
- Cena LP140WH8-TPH2
- Distribútor LP140WH8-TPH2

