AA090TA01

| Panel Model | AA090TA01 |
|---|---|
| Značka panelu | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AA090TA01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 195.84×117.504 mm |
| obrys | 219×136.2 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 strings WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Mitsubishi AA090TA01.
Mitsubishi AA090TA01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA090TA01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA090TA01 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA090TA01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090TA01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA090TA01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA090TA01 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA090TA01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AA090TA01"
- Mitsubishi AA090TA01
- Datasheet AA090TA01
- Obrázok AA090TA01
- Cena AA090TA01
- Distribútor AA090TA01

