AA090AA01

| Panel Model | AA090AA01 |
|---|---|
| Značka panelu | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 960×540 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AA090AA01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 198.72×111.78 mm |
| obrys | 217×130 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 8/8 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Mitsubishi AA090AA01.
Mitsubishi AA090AA01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA090AA01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA090AA01 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA090AA01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090AA01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA090AA01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA090AA01 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA090AA01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AA090AA01"
- Mitsubishi AA090AA01
- Datasheet AA090AA01
- Obrázok AA090AA01
- Cena AA090AA01
- Distribútor AA090AA01
